Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Stoisko "Odpoczywaj na wsi..." na XXIII Krajowej Wystawie Rolniczej w Częstochowie

Czwarta impreza w ramach cyklu imprez, podczas których Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza doodwiedzenia stoiska  wystawienniczego odbędzie się na XXIII Krajowej Wystawie Rolniczej w dniach 6 - 7 września 2014 r. na Al. Najswiętszej Marii Panny w Częstochowie. Kampania „Odpoczywaj na wsi” realizowana  jest w ramach projektu „Promocja turystyki wiejskiej, w tym agroturystyki”, którego celem jest kreowanie wizerunku obszarów wiejskich.  Projekt finansowany jest w ramach Planu działania Sekretariatu Centralnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata2014 – 2015.

Podczas imprezy na stoisku zostanie zaprezentowana oferta sieci gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych i Hitów turystyki wiejskiej. Uczestnicy Wystawy w jednym miejscu i czasie będą mogli zapoznać się ze zróżnicowaną ofertą turystyczną polskiej wsi, ze wszystkich regionów.

Swoistą atrakcją, będą przeprowadzane pokazy kucia prezentowane przez Pana Marka Baranowskiego oraz Pana Ryszarda Skuzę. Osoby odwiedzające stoisko będą mogli brac aktywny udział w pokazach.

Również dla miłośników delikatniejszej formy twórczości ludowej przeprowadzane będą warsztaty dla dzieci i dorosłych z wyrobów bukietów z bibuły oraz pająków ze słomy przez Pania Danielę Mońka.

Dla wszystkich gości przewidziano drobne upominki.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w losowaniu nagród, gdzie główną nagrodą będzie pobyt wypoczynkowy w gospodarstwie agroturystycznym.

Serdecznie wsztystkich zapraszamy. 

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo