Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

VII Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD - stoisko Odpoczywaj na wsi...

3-5 października 2014 roku w Łodzi odbędą się VII Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD. Na stoisku „Odpoczywaj na wsi”,które zrealizowane jest w ramach Planu działania Sekretariatu Centralnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2015, odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą gospodarstw agroturystycznych z całej Polski, zagród edukacyjnych i Hitów Turystyki Wiejskiej. Zostanie również zaprezentowana oferta turystyczna polskiej wsi m.in. dla grzybiarzy, wędkarzy, miłośników jazdy konnej, a także dla rodzin z dziećmi.

W czasie trwania targów będą przeprowadzane pokazy produkcji wyrobów rękodzielniczych. Atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych będzie pokaz wikliniarstwa przeprowadzony przez Państwa Maciejak, którzy poprowadzą warsztaty wyplotu z wikliny prostych form. Drugiego dnia Tagów zagości na stoisku bednarz, pan Marcin Szczepaniak, który zaprezentuje wykonanie naczyń z klepki oraz prostych zabawek dla dzieci.

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia stoiska Odpoczywaj na wsi… na VII Targach Naturalnej Żywności NATURA FOOD w Łodzi.

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo