Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Szkolenie „Wypracowanie i wdrożenie mechanizmów wpływających na podnoszenie jakości usług i produktów w turystyce wiejskiej i agroturystyce”.

Szkolenie realizowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „GG” pn. „Wypracowanie i wdrożenie mechanizmów wpływających na podnoszenie jakości usług i produktów w turystyce wiejskiej i agroturystyce” odbędzie sięw dniach 17 – 19 października  2014 r. w Wielu woj. pomorskie. Szkolenie w 50% współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Departament Turystyki. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wymaganiami systemu kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej oraz wypracowanie form jego upowszechnienia.  

Na szkolenie zapraszamy w szczególności osoby, które chciałyby zostać inspektorami kategoryzacyjnymi WBN oraz inspektorów, którzy zgodnie z regulaminem powinni poznać zmodyfikowany system kategoryzacji. Osoby zgłoszone otrzymają dokładne informacje wraz z programem szkolenia.Koszt szkolenia wynosi 100 zł.

W celu dokonania zgłoszenia proszę o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie do dnia 12 października 2014 roku  na adres: federacja@agroturystyka.pl

lub na adres pocztowy Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”,

al. Kasztanowa 2, 24-150 Nałęczów.

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo