Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Aplikacja Mobilna Wieś Polska Zaprasza

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej oddaje w ręce użytkowników poręczne urządzenie informacyjno - promocyjne - Aplikację Mobilną "Wieś Polska Zaprasza". Aplikacja mobilna zawiera bazę ponad 1000 gospodarstw agroturystycznych położonych w malowniczych zakątkach naszego kraju. Korzystanie z funkcji aplikacji umożliwia zaawansowana funkcyjnie wyszukiwarka obiektów według kryteriów przedziału cenowego, oceny, możliwości przyjazdu ze zwierzętami i wielu innych.

Aplikacja zapewnia także wiadomości dotyczące ciekawych wydarzeń odbywających się w okolicy, a także wiele modułów, w tym również funkcję przewodnika. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z ofertami tematycznymi gospodarstw agroturystycznych, to znaczy kwater specjalnie przygotowanych na pobyt rodzin z dziećmi, wędkarzy, grzybiarzy. Turystę z pewnością zainteresuje również oferta wypoczynku w kwaterze u rolnika lub ekorolnika, a także oferta „Hitów Turystyki Wiejskiej”, jako produktów turystycznych o niezwykle ciekawej i różnorodnej ofercie, które również wchodzą w skład aplikacji. Realizacja aplikacji jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Schematu II Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 – „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Aplikacja posługuje się lokalizacją GPS, a do jej prawidłowego funkcjonowania nie jest potrzebne połączenie z Internetem. Urządzenie dostępne dla wszystkich użytkowników smartfonów z systemem Android 4.0 wzwyż, iOS 7.0 oraz Windows Phone 8 już w sklepie Google oraz niedługo na www.agroturystka.pl !

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo