Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Seminarium Promocja produktu turystyki wiejskiej i agroturystyki w kontekście nowych trendów rynku turystycznego

W imieniu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG”, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pn. „Promocja produktu turystyki wiejskiej i agroturystyki w kontekście nowych trendów rynku turystycznego”, organizowanego podczas 24. Międzynarodowych Tragów Turystycznych TT Warsaw 2016 w Warszawie. Seminarium odbędzie się w dniu 25 listopada br.,  o godz. 11.00 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, ul. Marsa 56 w Warszawie, sala D na hali targowej.

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z bieżącymi trendami związanymi z rozwojem i promocją turystyki wiejskiej w Polsce i Europie.  Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z doświadczeniami poszczególnych regionów a także krajów europejskich w wykorzystaniu produktów sieciowych, mediów społecznościowych, a także innych niekonwencjonalnych form promocji do zaproszenia turysty na wieś.
Zgłoszenia udziału w seminarium przyjmowane są telefonicznie pod nr 81 501 43 11, bądź mailowo federacja@agroturystyka.pl do dnia 22 listopada 2016 r.

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo