Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Stoisko Odpoczywaj na wsi na targach TOUR SALON w Poznaniuu

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG” we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną „Kraina Lessowych Wąwozów” serdecznie zaprasza na stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi”, podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON w Poznaniu w dniach 9 – 11 luty 2018 roku.

Na turystów odwiedzających stoisko czekać będą materiały promujące polską wieś.
Oferta będzie obejmowała zarówno bazę noclegową,  w tym gospodarstwa skategoryzowane, jak i ofertę Zagród Edukacyjnych, Gospodarstw Ekologicznych, Hitów turystyki wiejskiej.  
Materiały będą zawierały ofertę turystyki wiejskiej z całej Polski, a w szczególności z Wielkopolski.


Na stoisku można będzie również uzyskać informacje dotyczące zakładania i prowadzenia działalności turystycznej na wsi, w tym dotyczące  jakości świadczonych usług, standardu wyposażenia technicznego i jakości obsługi. Udzielane będą informacje na temat możliwości wsparcia finansowego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.  

Dla odwiedzających stoisko przewidziane są liczne konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Wszyscy goście będą mogli wziąć udział w pokazach twórców ludowych, które będą odbywały się na stoisku podczas wszystkich dni targowych.

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo