Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego Wrocław

Serdecznie zapraszamy na stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi” podczas Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego – Wrocław, w dniach 1 – 3 marca 2019 roku, Stadion Wrocław.  Wizyta na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach projektu „Odpoczywaj na wsi” to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą turystyczną polskiej wsi. To również okazja do spotkań z przedstawicielami lokalnych i regionalnych stowarzyszeń turystyki wiejskiej i agroturystyki oraz właścicielami gospodarstw agroturystycznych czy zagród edukacyjnych. Do dyspozycji odwiedzających będą dostępne liczne materiały promocyjne – foldery, mapy, poradniki, przewodniki oraz ulotki ofertowe.  

Na stoisku „Odpoczywaj na wsi” można nie tylko skorzystać z profesjonalnego doradztwa ale również aktywnie uczestniczyć w przygotowanych przez twórców ludowych warsztatach  oraz pokazach dawnych zawodów związanych z dziedzictwem kulturowym polskiej wsi.  

•    Warsztaty „Od niteczki do owieczki”.
•    Warsztaty zielarskie „Mój mały ogródek na wsi”.

W czasie trwania targów, zostaną zorganizowane konkursy dla gości odwiedzających targi, a w szczególności stoisko „Odpoczywaj na wsi”, gdzie dla laureatów będą czekać atrakcyjne nagrody.  
Zapraszamy również do śledzenia fanpage „Odpoczywaj na wsi” gdzie zostanie ogłoszony konkurs internetowy, w którym do wygrania jest voucher na weekendowy pobyt w gospodarstwie agroturystycznym w województwie dolnośląskim -  https://www.facebook.com/odpoczywajnawsi/  
Wszystkie informacje dotyczące kampanii będą dostępne na stronie www.odpoczywajnawsi.pl oraz na stronie www.agroturystyka.pl.   

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo