Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 22 - 24 listopada 2019 r.

Dzięki akcji można skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę. Lista Partnerów każdej z edycji przedstawiana jest na około 2 – 3 tygodnie przed planowanym weekendem.
W tej edycji kampania promocyjna akcji będzie realizowana nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym. Akcja to wyjątkowa szansa na przyciągnięcie nowych klientów oraz na wsparcie sprzedaży w sezonie niskim. Ankiety przeprowadzone wśród przedsiębiorców wykazały zwiększenie ruchu gości, w porównaniu z innymi weekendami w analogicznym okresie.

Zapraszamy do rejestracji  oraz po więcej informacji  http://www.polskazobaczwiecej.pl/
Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo