Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Aspekty prawne zakładania i prowadzenia działalności turystycznej na wsi

Zapraszamy do uczestnictwa w e-szkoleniu pt. „Aspekty prawne zakładania i prowadzenia działalności turystycznej na wsi”. Szkolenie odbędzie się w ramach Kampanii „Odpoczywaj na wsi” realizowanej przez  Polską Federację Turystyki Wiejskiej „GG oraz Lokalną Organizację Turystyczną „Kraina Lessowych Wąwozów” na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.   E-szkolenie odbędzie sie dnia 10 listopada 2020 roku od godziny 12.00.  Liczba miejsc ograniczona.  

Szkolenie wersji internetowej na platformie zoom będzie prowadzone przez Pana Jerzego Raciborskiego, który przedstawi m.in. Obowiązujące przepisy prawne i podatkowe dotyczące prowadzenia działalności turystycznej na wsi, wymagania sanitarne, przepisy szczególne regulujące działalność turystyczną na wsi w dobie pandemii.   
Pani Krystyna Drąg Dobre praktyki w zakresie prowadzenia działalności turystycznej na wsi  w dobie pandemii.


Szkolenie będzie niewątpliwie okazją do wykorzystania wiedzy i doświadczenia prowadzących w zakresie funkcjonowania turystyki wiejskiej, a także do przedstawienia propozycji zmian prawnych i podatkowych, które w pozytywny sposób mogłyby wpłynąć na efektywność działalności turystycznej na wsi.

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo