Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Gry i zabawy jako forma wzbogacenia oferty turystyki wiejskiej

Dnia 20 listopada 2020 r. odbędą się warszxtaty on-line pt. „Gry i zabawy jako forma wzbogacenia oferty turystyki wiejskie". Dobrze pomyślane i przygotowane gry i zabawy służą wzbogaceniu oferty turystyki wiejskiej. Są sposobem na niepogodę i czas po sezonie, pomagają przyciągnąć turystów do wiosek „mniej atrakcyjnych”. Tworzą atmosferę miejsca i zachęcają do powrotów. Dzięki wspólnej zabawie nawiązują się dobre relacje wśród wypoczywających oraz pomiędzy gospodarzami i gośćmi. Podczas warsztatu przedstawione zostaną gry i zabawy możliwe do zastosowania w gospodarstwach agroturystycznych, zagrodach edukacyjnych, wioskach tematycznych, itp. przedsięwzięciach turystyki wiejskiej. Część praktyczna szkolenia poświęcona będzie tworzeniu wstępnych pomysłów na  gry i zabawy możliwe do wykorzystania w turystyce wiejskiej.

Warsztat zostanie poprowadzone poprzez platformę internetową ZOOM.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie prosimy o rejestrację na stronie  https://zjwmhm-upm4ak-gry-zabawy.konfeo.com
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Organizatorzy w ramach warsztatu zapewniają materiały w wersji pdf.
Zwracamy się również z prośbą o rozpowszechnienie informacji o planowanym e-warsztacie oraz o wzięcie w nim czynnego udziału. Szczegółowe informacje: tel. 666 361 423 lub e-mail: federacja@agroturystyka.pl oraz na stronie https://odpoczywajnawsi.pl/.  

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo