Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Zaproszeniedo do udziału w plebiscycie pn. Kwatera z pomysłem.

Zapraszamy wszystkich właścicieli kwater agroturystycznych z terenu całej Polski do udziału w plebiscycie pn. „Kwatera z pomysłem”.Celem akcji jest eksponowanie unikalności oraz różnorodności turystycznej oferty proponującej niecodzienną atmosferę i autentyczność polskiej wsi.  Organizatorem plebiscytu jest Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „GG w ramach kampanii „Odpoczywaj na wsi” realizowanej na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.  Udział w plebiscycie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która:a)    posiada pełną zdolność do czynności prawnych.b)    jest osobą pełnoletnią.c)    świadczy usługi hotelarskie, związaną z zakwaterowaniem na obszarach wiejskich, zgłoszoną do właściwej ewidencji wymaganej ustawą  o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych,d)    Jest zrzeszona w stowarzyszeniu należącym do Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „GG” oraz/lub posiadająca aktualną rekomendację  w ramach Kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej.

Zgłoszenie należy wypełnić i przesłać do dnia 15 listopada 2020 r korzystając z formularza zamieszczonego na stronie internetowej

https://odpoczywajnawsi.pl/kwatera-z-pomyslem/.  


Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, zaś jedną z ekskluzywnych gratyfikacji dodatkowych jest pakiet promocyjny obiektu na stronie internetowej kampanii „Odpoczywaj Na Wsi” – intensywnie promowanej obecnie w internecie. Zachęcamy do udziału w plebiscycie – już sama jego forma jest doskonałym sposobem na autopromocję. Wszystkie obiekty, które poprawnie wypełnią zgłoszenie będą promowani w serwisie www.odpoczywajnawsi.pl. Państwa kwatera będzie brała udział w rywalizacji z pozostałymi, a głosującymi będą internauci – turyści, którzy odwiedzali obiekty, a teraz sympatyzują z nimi miło wspominając swój pobyt. Warto zainteresować ich swoją ofertą!
Plebiscyt będzie wsparty kampanią reklamową w portalu społecznościowym Facebook. Tu warto dodać garść najświeższych statystyk:
•    w Polsce z internetu korzysta 80,3% obywateli (w tym szukając ofert wypoczynku)
•    to blisko 31 milionów osób!
•    Facebook to najpopularniejszy w Polsce serwis społecznościowy, swoje konto ma na nim aż 17 milionów Polaków! Warto im się pokazać…
Serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie!

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo