Wiejska Baza Kategoryzacyjna

POLSKA FEDERACJA TURYSTYKI WIEJSKIEJ
Gospodarstwa Gościnne

PFTW (81) 501-43-11 phone

TWOJA KWATERA

CIĄGLE BEZ KATEGORII ?

Nie czekaj, złóż wniosek
online ju dziś.

Z wniosek

Wsparcie finansowe z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii na realizację projektu pt. Rozwój kompetencji kadr zawodowych i społecznych dla potrzeb turystyki w zakresie poprawy świadczonych usług.

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" otrzymała wsparcie finansowe z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii na realizację projektu pt. Rozwój kompetencji kadr zawodowych i społecznych dla potrzeb turystyki w zakresie poprawy świadczonych usług. Głównym celem projektu jest poprawa profesjonalizmu w prowadzonej działalności turystycznej na wsi i zwiększenia bezpieczeństwa zdrowotnego zapobiegającego rozprzestrzeniania się pandemii wśród turystów.

W ramach realizacji projektu zostanie przeszkolona 40 osobowa grupa właścicieli wiejskich obiektów turystycznych, zamierzających rozpocząć  działalność w dobie pandemii COVID-19 oraz 20 osobowa grupa inspektorów kategoryzacyjnych oraz kandydatów na inspektorów, któzyt otrzymają wiedzę na temat kategoryzacji obiektów zamierzających przystąpić do certyfikacji obiektu ,,Bezpieczna kwatera’’.

3 szkolenia zostaną przeprowadzone w terminie maj - październik.

W ramach realizacji zadania, zostaną równiez wykonane prace informatyczne w serwisie www.agroturystyka.pl umożliwiające prezentację ofert ze znakiem ,,Bezpieczna kwatera’’ oraz dostosowaniem serwisu do wymogów dotyczących dostępności względem osób niepełnosprawnych. 

powrót
przewiń w górę
Created by: milionoczu Copyright by: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" 2012 r
ministerstwo