Turystyka Wiejska Bez Tajemnic

Europejskie Centrum Rolnictwa Ekologicznego i Turystyki ECEAT Polska

dolnośląskie

Europejskie Centrum Rolnictwa Ekologicznego i Turystyki ECEAT Polska

Bukówka 71, 58-420 Lubawka
tel. 75 741 13 95, 603 543 961
e-mail: 
info@poland.eceat.org, sebwie@post.pl
www.eceatpoland.pl
Prezes: Sebastian Wieczorek

ECEAT Poland to organizacja pozarządowa (stowarzyszenie) działająca nieprzerwanie od 1993 roku o zasięgu ogólnopolskim. Członkami ECEAT są rolnicy gospodarstw agroekoturystycznych w całym kraju, prowadzący swoje gospodarstwa zgodnie z wymogami rolnictwa ekologicznego i jednocześnie przyjmujący w swoich zagrodach turystów w ramach działalności ekoagroturystycznej. ECEAT jest organizacją międzynarodową a gospodarstwa należące do stowarzyszenia znajdują się na terenie całej Polski. ECEAT jest prekursorem rozwoju turystyki w ekogospodarstwach, często połączonej z działalnością edukacyjną. Członkowie stowarzyszenia podejmują różnego rodzaju działania w zakresie ochrony środowiska naturalnego i kulturowego polskiej wsi.

Głównym celem ECEAT – POLAND jest promowanie i propagowanie turystyki w gospodarstwach działających w zgodzie z prawami natury, która daje gwarancję udanego wypoczynku, pobytu w serdecznej i rodzinnej atmosferze, gdzie oferowana gościom żywność pochodzi przede wszystkim z własnych upraw.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.