Odpoczywaj na wsi bezpiecznie film broszura

Pandemia koronawirusa wytycza nową ścieżkę rozwoju agroturystyki – zmienia kierunki wyjazdów turystycznych oraz preferencje gości, ich oczekiwania i sposoby wypoczynku. Zagrożenie epidemiczne sprawia, że właściciele gospodarstw agroturystycznych muszą odnaleźć się w nieznanych dotąd realiach i zmierzyć z rygorystycznymi wytycznymi bezpieczeństwa sanitarnego.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie we współpracy z Polską Federacją Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” przekazuje Państwu przykłady bezpiecznego prowadzenia działalności turystycznej w obiektach agroturystycznych i turystyki wiejskiej w dobie zagrożeń epidemicznych, przykłady wypracowanych wzorcowych modeli przyjmowania i obsługi gości w obliczu ryzyka epidemii oraz upowszechnienie dobrych praktyk.

Materiały – film oraz broszura powstały w ramach operacji pn. „Odpoczywaj na wsi bezpiecznie” realizowanej ze środków PROW 2014-2020 w zakresie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021.

BROSZURA ZOBACZ

 

 

 

FILM ZOBACZ

Materiały do pobrania

brak plików do pobrania

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.