Internet w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej “Gospodarstwa Gościnne” otrzymała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu “Internet w dobie pandemii drogą do sukcesu organizacji i własnej działalności”.

Celem projektu jest dostosowania metod świadczenia usług turystycznych do nowej rzeczywistości po pandemii COVID-19. Uczestnicy projektu zdobędą wiedzę oraz umiejętności w zakresie wykorzystywania komunikatorów internetowych w swojej działalności oraz pracy na rzecz stowarzyszenia, nabędą umiejętności posługiwania się tymi narzędziami oraz praktycznie przetestuję ich wykorzystanie.
Głównym celem projektu jest nabycie przez kwaterodawców umiejętności z zakresu wykorzystania komunikatorów internetowych w swojej działalności ze szczególnym uwzględnieniem korzystania z platformy zoom, umożliwiającej bezpłatne prowadzenie spotkań dla ponad 100 osób.

W ramach projektu zostaną zrealizowane następujące działania:
1. Organizacja trzech trzydniowych szkoleń dla 45 osób z terenu całej Polski.
2. Wykonanie prac informatycznych w serwisie www.agroturystyka.pl umożliwiających wprowadzenie mechanizmu „Kalendarz zajętości terminów”

 

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.