Odpoczywaj na wsi bezpiecznie

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej “Gospodarstwa Gościnne” przy wsparciu finansowym Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, realizowała projekt, który ma na celu poprawę jakości świadczonych usług turystycznych na wsi i zwiększeniu bezpieczeństwa zdrowotnego.

W ramach projektu pt. “Odpoczywaj na wsi bezpiecznie” zostały wypracowane kryteria oceny w ramach kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej warunkujące posługiwaniem się znakiem „Bezpieczna kwatera”. Została także przeszkolona 40 osobowa grupa właścicieli wiejskich obiektów turystycznych oraz 20 osobowa grupa inspektorów kategoryzacyjnych oraz kandydatów na inspektorów w zakresie przygotowania oraz oceny obiektów pod kątem spełnienia wyżej wymienionych wymagań.
Dzięki tym działaniom wzrosło zaufanie gości do stanu bezpieczeństwa obiektów przystosowanych do świadczenia usług zgodnie z przepisami i wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Realizacja projektu pozwoliła osiągnąć takie produkty projektu, jak:
Zostały wykonane prace informatyczne w serwisie www.agroturystyka.pl umożliwiające prezentację ofert obiektów ze znakiem „Bezpieczna kwatera”.
Opracowano instrukcję przyjmowania gości w dobie i po pandemii Covit-19
Opracowano przykładowy Regulamin pobytu na kwaterze w dobie pandemii Covit-19 – ZOBACZ
Zmodyfikowano Arkusze kategoryzacyjne, dodając moduł ,,Bezpieczna kwatera’’

Na stronie https://agroturystyka.pl/wszystkie_kwatery_id_938.html?rodzaj_hotel=7 – można zapoznać się z oferta bezpiecznych obiektów.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.