Tradycja mazowieckiej wsi dla turystyki i edukacji. Cz.2

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” partnerem projektu „Promocja rozwoju zrównoważonej turystyki na obszarach wiejskich na Mazowszu”

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” jest partnerem projektu „Promocja rozwoju zrównoważonej turystyki na obszarach wiejskich na Mazowszu”, realizowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną od 1 kwietnia do 2 listopada br.
Projekt jest finansowany w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.