Turystyka Wiejska Bez Tajemnic

Agroturystyczne Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

dolnośląskie

Bielice 5a, 57-550 Stronie Śląskie
tel. 74 81427 20, 607 312 090
e-mail:bielice5a@gmail.com
Prezes: Małgorzata Maj

wiceprezes – Zdzisław Gordziejewski

skarbnik – Katarzyna Grzelak

sekretarz – Alina Kuczwalska

Zapraszamy do naszych gospodarstw agroturystycznych położonych w województwie dolnośląskim na te­re­nie gmi­ny Stro­nie Śl. i Lą­dek Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej w miejscowościach Kąty Brzyskie, Nowy Gierałtów, Starachocin, Orłowiec, Bielice, Stronie Wieś, Wójtówka, Lutynia, Radochów, Orłowiec, której szczególnie wschodnia część, dzięki swoim walorom krajobrazowym, klimatycznym, przyrodniczym i leczniczym jest jednym z najatrakcyjniejszych zakątków Polski.

Gospodarstwa agroturystyczne z województwa dolnośląskiego należące do Agroturystycznego Stowarzyszenia Masywu Śnieżnika położone są na terenie gmin Lądek Zdrój i Stronie Śląskie, co pozwala nam oferować swoje usługi w pięknym otoczeniu przez cały rok.
Większość naszych kwater oferuje noclegi na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego lub w jego otulinie, pomiędzy Górami Bialskimi, Złotymi i Masywu Śnieżnika.

Sudeckie kwatery agroturystyczne oferują urozmaicony wypoczynek w przepięknej okolicy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ci, którzy lubią czynny wypoczynek latem mogą dzięki dużej ilości oznakowanych tras turystycznych uprawiać piesze wędrówki, lub jazdę rowerem, a w zimą narciarstwo biegowe i zjazdowe – ośrodki Czarna Góra, Nowa Morawa, Bolesławów, Bielice, Kamienica.Mniej aktywni mają możliwość skorzystania z walorów leczniczych Lądka Zdroju oraz odwiedzenia takich atrakcji jak czynnej huta szkła kryształowego w Stroniu Śląskim, w Kletnie Jaskini Niedźwiedziej, Muzeum Ziemi i Sztolni Fluorytowych.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.