Lubelskie Stowarzyszenie Agroturystyczne

lubelskie

Aleja Kasztanowa 2, 24-150 Nałęczów
tel. 81 501 43 11, 604 402 124
e-mail agro@chodel.com
Prezes: Kwiatkowski Andrzej

Lubelskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zaprasza do przyjemnego spędzenia czasu i regeneracji sił w uroczych zakątkach naszego regionu. Korzystając z sieci naszych kwater, a więc niedrogiej bazy pobytowej, będziecie Państwo mogli doskonale wypocząć, poznając jednocześnie uroki Lubelszczyzny.
Nasze gospodarstwa agroturystyczne znajdują się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów Lubelszczyzny – na wyżynnym Płaskowyżu Nałęczowskim a także na równinnych obszarach Niziny mazowieckiej, Niziny Południowo-podlaskiej Polesia Lubelskiego (Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie i Równina Parczewska).
Kwatery agroturystyczne Lubelskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego znajdują się w następujących miejscowościach Chodel, Wojciechów, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie, Uścimów, Maciejowice, Janowiec, Wilków, Końskowola, Lubartów, Stężyca, Jastków, Tomaszowice, Niemce.
Wspaniała kuchnia regionalna oraz wysoki standard gospodarstw agroturystycznych, zapewniający dobry wypoczynek, powodują, że nasi Goście opuszczają nas niechętnie, a często wracają tu ponownie.
Zapraszamy do spędzenia czasu i regeneracji sił w uroczych zakątkach naszego regionu. Korzystając z sieci naszych kwater, a więc niedrogiej bazy pobytowej, będziecie Państwo mogli doskonale wypocząć, poznając jednocześnie uroki Lubelszczyzny.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.