Stowarzyszenie Agroturystyczne Powiatu Bytowskiego AGRO-KASZUBY

pomorskie

ul. Wojska Polskiego 33, 77-100 Bytów
tel. 59 822 27 52
e-mail: agrobytow@wp.pl, agroregina@o2.pl
Strona: www.agrokaszuby.com.pl
Prezes: Regina Kossak Główczewska

Kaszuby, kto o nich nie słyszał! A perłą Kaszub jest Ziemia Bytowska. Kraina to przepiękna, dziewicza, spokojna, urokliwa, ciekawa, zachwycająca, gościnna, czysta, tajemnicza…
Trudno opisać wszystkie jej uroki, klimaty, smaki i zapachy – trzeba to zobaczyć, poczuć i doświadczyć..
Mamy ten przywilej, że z racji zamieszkania możemy na co dzień delektować się pięknem tej krainy. Możemy też ugościć każdego, kto zachce tu przyjechać.
W 2001 roku utworzyliśmy Stowarzyszenie AGRO – KASZUBY Powiatu Bytowskiego, stwierdziliśmy bowiem, że wspólnie mamy Państwu dużo więcej do zaoferowania. Wśród gospodarstw należących do naszego stowarzyszenia znajdą Państwo zarówno takie, do których trudno trafić, bo zaszyły się w głuszy, jak i te, które przycupnęły na obrzeżach miasta.
Można u nas pojeździć konno, złowić taką rybę, nazbierać mnóstwo grzybów, przemierzać lasy pieszo lub rowerem, spłynąć rwącą rzeką lub pobyczyć się na plaży. Znajdziecie tu Państwo tradycyjną kaszubską chatę, jak też usługi SPA oraz dobre miejsca do organizowania imprez rodzinnych, szkoleń, czy wyjazdów integracyjnych.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.