Stowarzyszenie Agroturystyczne Wschodniej Wielkopolski

wielkopolskie

Stawisko 9, 62-410 Zagórów
tel. 782 377 035
e-mail. palemka68@gmail.com
Prezes: Halina Pankros

Stowarzyszenie Agroturystyczne Wschodniej Wielkopolski  – urlop lub weekend spędzony w gospodarstwach agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski to wspaniały, aktywny wypoczynek w naturalnym środowisku.
Decydując się na pobyt w naszych gospodarstwach masz możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą, znajdziesz ciszę i spokój, miła rodzinna atmosfera towarzyszyć Ci będzie przez cały czas. Zdrowe środowisko i czyste powietrze to kolejne atuty naszej oferty.
Wczasy spędzone w naszych gospodarstwach rolnych to również:
możliwość poznania uroków życia wiejskiego,
kontakt z podstawowymi pracami w gospodarstwie,
poznanie ciekawych metod produkcji i przetwarzania żywności w gospodarstwie domowym,
możliwość zabrania ze sobą swoich zwierząt domowych.
Jeśli oprócz tych walorów cenisz dobrą, regionalną kuchnię wielkopolską, którą stanowią potrawy z ziemniaków, mleka i mąki, to na pewno Twój wybór będzie trafny.
Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski zrzesza kwatery agroturystyczne z następujących miejscowości Licheń, Powidz, Grzegorzew, Zagórów, Przedecz, Grochowy, Giewartów, Rychwał, Strzałkowo, Kłodawa, Dąbie, Słupce, Koło.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.