Turystyka Wiejska Bez Tajemnic

Stowarzyszenie Agroturystyczne Wschodniej Wielkopolski

wielkopolskie

Stawisko 9, 62-410 Zagórów
tel. 782 377 035
e-mail. palemka68@gmail.com
Prezes: Halina Pankros

Stowarzyszenie Agroturystyczne Wschodniej Wielkopolski  – urlop lub weekend spędzony w gospodarstwach agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski to wspaniały, aktywny wypoczynek w naturalnym środowisku.
Decydując się na pobyt w naszych gospodarstwach masz możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą, znajdziesz ciszę i spokój, miła rodzinna atmosfera towarzyszyć Ci będzie przez cały czas. Zdrowe środowisko i czyste powietrze to kolejne atuty naszej oferty.
Wczasy spędzone w naszych gospodarstwach rolnych to również:
możliwość poznania uroków życia wiejskiego,
kontakt z podstawowymi pracami w gospodarstwie,
poznanie ciekawych metod produkcji i przetwarzania żywności w gospodarstwie domowym,
możliwość zabrania ze sobą swoich zwierząt domowych.
Jeśli oprócz tych walorów cenisz dobrą, regionalną kuchnię wielkopolską, którą stanowią potrawy z ziemniaków, mleka i mąki, to na pewno Twój wybór będzie trafny.
Stowarzyszenie Gospodarstw Agroturystycznych Wschodniej Wielkopolski zrzesza kwatery agroturystyczne z następujących miejscowości Licheń, Powidz, Grzegorzew, Zagórów, Przedecz, Grochowy, Giewartów, Rychwał, Strzałkowo, Kłodawa, Dąbie, Słupce, Koło.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.