Turystyka Wiejska Bez Tajemnic

Stowarzyszenie Turystyki i Agroturystyki Ziem Górskich

małopolskie

ul. Targowa 28, 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 441 41 55, 512 594 466
e-mail: mhaj@interia.pl
Prezes: Mieczysław Hajduga

Stowarzyszenie Turystyki i Agroturystyki Ziem Górskich dysponuje miejscami noclegowymi w 40 gospodarstwach agroturystycznych – członków naszego Stowarzyszenia. Obejmujemy swoim zasięgiem teren powiatów : gorlickiego, limanowskiego, wielickiego, nowosądeckiego, nowotarskiego i tatrzańskiego. Ze względu na zróżnicowanie ich wielkości, jakości i ceny, mamy możliwość dostosowania oferty do Państwa oczekiwań. Nasi członkowie posiadają obiekty na uboczu, wśród lasów i gór, w miastach uzdrowiskowych, w ośrodkach narciarskich, przy głównych drogach i przejściach granicznych. Są wśród nich typowe gospodarstwa agroturystyczne od kategorii standard do kategorii trzeciej, obiekty posiadające kartę kwalifikacyjną wydaną przez Kuratorium Oświaty, pensjonaty, kwatery prywatne oraz domki wakacyjne. Na tej bazie jesteśmy w stanie przygotować programy pobytowe dla potrzeb indywidualnego turysty, wypoczywających rodzin, grup zorganizowanych oraz dzieci i młodzieży.
Zapraszamy turystów do wypoczynku w naszych gospodarstwach położonych w najbardziej malowniczych zakątkach polskich gór.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Pozostając na stronie zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek w przeglądarce oraz technologii partnerów zewnętrznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie cookies – opuść stronę.